facebookpixel

HTV Onderzoek

Vul de HTV enquête in

Onder alle inzenders hebben we een half jaar lang gratis Netflix verloot! De gelukkige winnaar krijgt haar prijs toegestuurd.

Wij zijn benieuwd naar jouw ervaringen als (oud) HTV student en welke onderwerpen je interessant vindt.

Jouw antwoorden helpen ons om HTV studenten beter te begeleiden tijdens en na de opleiding.

Het invullen van de vragenlijst kost een paar minuten. Alvast bedankt voor je bijdrage!

Start hieronder het onderzoek

Let op, de vragen die je krijgt hangen af van jouw antwoorden. De vragenlijst duurt slechts een paar minuten.







Onze recruiters

Mariëlle Reijerkerk

T. 0346 58 30 76

E. marielle@mball.nl

Erwin Doest

T. 0346 58 30 76

E. erwin@mball.nl

Kelly Smeding

T. 0346 58 30 76
E. kelly@mball.nl

Karima Bouazani

T. 0346 58 30 76

E. karima@mball.nl

Wendy Ebing

T. 0346 58 30 76

E. wendy@mball.nl

Nanda Lamain

T. 0346 58 30 76
E. nanda@mball.nl

Neem als opdrachtgever ook een kijkje op www.mball.nl voor een overzicht van onze diensten.

Bezoekadres

Computerweg 6
3542 DR Utrecht

 

Policies

Contact

Werken@mball.nl
Tel: 0346-58 30 76