facebookpixel

Onderzoek

Handhaving Nederland houdt een tevredenheidsonderzoek onder haar volgers. Je bent nu op de BOA vacaturesite handhaving.nl in plaats van de site van Handhaving Nederland. Graag wijzen we je naar de juiste pagina met het onderzoek.

De juiste link naar het onderzoek vind je hier.

Meer weten over handhaving.nl?

Klik op de afbeelding hieronder om naar het onderzoek te gaan:

Liever persoonlijk een vraag stellen?

Neem contact met ons op:

Accepteer het privacy statement:

Onze recruiters

Mariëlle Reijerkerk

T. 0346 58 30 76

E. marielle@mball.nl

Erwin Doest

T. 0346 58 30 76

E. erwin@mball.nl

Kelly Smeding

T. 0346 58 30 76
E. kelly@mball.nl

Karima Bouazani

T. 0346 58 30 76

E. karima@mball.nl

Wendy Ebing

T. 0346 58 30 76

E. wendy@mball.nl

Nanda Lamain

T. 0346 58 30 76
E. nanda@mball.nl

Neem als opdrachtgever ook een kijkje op www.mball.nl voor een overzicht van onze diensten.

Bezoekadres

Computerweg 6
3542 DR Utrecht

 

Policies

Contact

Werken@mball.nl
Tel: 0346-58 30 76