facebookpixel

MB-ALL B.V.

Contact

Telefoon
Recruitment, werving & selectie:  0346 – 58 30 76

Algemeen telefoonnummer:        0346 – 58 30 70

E-mail
werken@mball.nl

Bezoekadres/Postadres
Computerweg 6
3542 DR Utrecht

KvK-nummer
09137769

Routebeschrijving

Met de auto:
Ons pand is opvallend rood en niet te missen. We hebben bovendien voldoende gratis parkeerruimte voor de deur. Plan hier uw route naar ons kantoor.

Met openbaar vervoer:
Komend vanaf Utrecht Centraal pakt u vanaf Jaarbeurszijde bus 38 richting Maarssen via Lage Weide. Deze bus brengt u binnen een kwartiertje naar de Bushalte Computerweg. Vanaf daar is het nog 1 minuut lopen in de richting van de grote gekleurde kantoorpanden. In het rode pand, nummer 6, is MB-ALL gevestigd. Bekijk voor andere routes op 9292ov.nl.

Neem contact met ons op:

Accepteer het privacy statement:

Onze recruiters

Mariëlle Reijerkerk

T. 0346 58 30 76

E. marielle@mball.nl

Erwin Doest

T. 0346 58 30 76

E. erwin@mball.nl

Kelly Smeding

T. 0346 58 30 76
E. kelly@mball.nl

Karima Bouazani

T. 0346 58 30 76

E. karima@mball.nl

Wendy Ebing

T. 0346 58 30 76

E. wendy@mball.nl

Nanda Lamain

T. 0346 58 30 76
E. nanda@mball.nl

Neem als opdrachtgever ook een kijkje op www.mball.nl voor een overzicht van onze diensten.

Bezoekadres

Computerweg 6
3542 DR Utrecht

 

Policies

Contact

Werken@mball.nl
Tel: 0346-58 30 76